Насловна » производи » Приказ на изложба » Пренослив шоу Бут

10 'Pop Up Trade Show заднина Покажи ѕид со рефлектори

  • /img/10_pop_up_trade_show_backdrop_display_wall_with_spotlights.jpg
  • /upfile/2018/08/16/20180816140213_942.jpg
  • /upfile/2018/08/16/20180816140347_141.jpg
  • /upfile/2018/08/23/20180823171443_397.jpg

материјал: Алуминиум и 100% полиестер граѓанска

Големина на екран: 10ft x 10ft

Графички печатени: Печатење сублимација на бои

Чист метод: Машина за перење

Употреба: саем, изложба, рекламни настани, свадба, забава, итн.

Опис

Содржина

Поп-ап позадина

материјал

Формовани пластика, алуминиум, полиестер ткаенини

големина

3m * 3m

Графичка големина 3m * 3.65m
Количина на рефлектори 2 или 3 парчиња

Пакување големина

44 * 44 * 98cm

GW 23.4kg
спецификации

Испраќам барање

Totop
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!