Насловна » производи » Настан триз » Изложба Триз

10 "x 10" кутија за шоу за костуми

  • /img/10_x_10_box_truss_trade_show_booth.jpg
  • /upfile/2018/07/22/20180722234142_750.jpg
  • /upfile/2018/07/22/20180722234159_851.jpg

10ft x10ft x10фт (LxWxH)

6082 алуминиумска легура

Lightweight Box Truss Structure with Square Truss

Опис

Компоненти информации за басенот:

  • 11 7 / 16″(290mm) Square Aluminium Truss
  • 2"(50mm) Надворешна дијаметарска цевка
  • 3 / 4"(20mm) дијагонална потпора
  • 0.078"(2mm) Дебелина на ѕидот
  • Приближна тежина - 376 Lbs

Испраќам барање

Totop
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!