Насловна » производи » Фаза на настанот » Склопена фаза

Сите теренски преносливи алуминиумски платформи за сцената на големо

  • /img/temporary_aluminum_assembled_performance_stage_wholesale.jpg
  • /upfile/2018/08/04/20180804230537_518.jpg
  • /upfile/2018/08/29/20180829160200_496.jpg
  • /upfile/2018/08/29/20180829160211_744.jpg
  • /upfile/2018/08/29/20180829160246_549.jpg
  • /upfile/2018/11/27/20181127140712_918.jpg
  • /upfile/2018/11/27/20181127140822_467.jpg
  • /upfile/2018/11/27/20181127141307_913.jpg
  • /upfile/2018/11/27/20181127141321_920.jpg

Алуминиумска легура 6061-T6.

750kgs / m2 Капацитет на товар

1.22m x 1.22m,1.22m x 2.44m, 1m x 1m, 2.44m x 2.44m

Достапно е панел:

Акрилна, анти-лизгачка иверица и иверица со тепих.

Опис

Содржина Склопена фаза
Фаза на материјалот 18mm иверица и алуминиум
Плаформен облик Плоштад, круг, прилагоден на располагање
Панел гИмоти (LxWxH) 1.22m x 1.22m x 60mm,1.22m x 2.44m x 60mm, 1m x 1m x 60mm, 2.44m x 2.44m x 60mm
Главна цевка 50x3mm
Заменик-цевка 50x2mm
Помошна цевка 40x1.2mm
Капацитет на товар 750kgs / m2
Оградата (LxH) 1.2m x 1m, 1m x 1m
Скалило 0.4-0.6m (чекори 3), 0.6-1.1m (чекори 4), 0.8-1.3m (чекори 5)
спецификации

Како да инсталирам

Успешен случај

Испраќам барање

Totop
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!