Насловна » производи » Модуларен штанд » Кабина Други додатоци

Алуминиум истиснување Конектор за плоштадот истиснување 80mm

  • /img/aluminum_extrusion_connector_for_square_extrusion_80mm.jpg

Алуминиум

За употреба како екструдер продолжување парче

За сите квадратни и кружни екструзии 80 mm

6100 mm долга

Опис

Испраќам барање

Totop
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!