Насловна » производи » Фаза на настанот » Пајажина

Алуминиумски преносливи Pop Up склопување на пајакот

  • /img/aluminum_portable_pop_up_folding_spider_stage.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724152144_177.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724152213_984.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724152348_110.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724152403_964.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724152445_876.jpg

6061-T6 алуминиум легура

Капацитет за полнење 1000kgs / m2

0.2-1.2m или кориснички

1.22mx1.22m, 1mx1m, 0.4mx0.4m, 0.6mx0.6m или кориснички

Достапно е панел:

Тепих од тепих, индустриски материјал, туф грб заврши

Опис

3 Тип фаза панел за избор

Содржина Пајажина
Фаза Материјал алуминиум легура
Висина 10cm, 20cm, 40cm, 60cm, 80cm, 120cm или назначена висина
Големина на панелот
транспорт капацитет 1000kgs / m2
Фаза панел Тепих од тепих, индустриски материјал, туф грб заврши
апликација внатрешна и надворешна настани, концерти, свадба, конференција, хотел, училиште.
спецификации

Spider-stage-anti-slip-for-sale.jpg

Повеќе решение за избор

Спајдер фаза пакување

Успешен случај

Испраќам барање

Totop
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!