Насловна » производи » Фаза на настанот » Фаза на скеле

Height Adjustable Steel Scaffolding Stage System

  • /img/height_adjustable_steel_scaffolding_stage_system_.jpg
  • /upfile/2018/08/05/20180805002257_586.jpg
  • /upfile/2018/08/05/20180805002336_839.jpg

Q235

Капацитет за полнење 500kgs / m2

1.22x1.22m, 1.22x2.44m

Достапно е панел:

Боја, анти-лизгачка и анти-вода иверица или гума

Опис

Фаза Материјал Q235 и сценски панел
Столб 48x2.5mm
Прилагодлива висина
големина 1220x1220mm, 1220x2440mm
транспорт капацитет 1000kgs / m2
спецификации

Тест за вчитување

Испраќам барање

Totop
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!