Насловна » производи » Настан триз » додатоци

Алуминиумски / Челични високи фреквентни бариери

  • /img/high_duty_aluminum_steel_straight_stage_barrier.jpg
  • /upfile/2018/07/19/20180719174752_455.jpg
  • /upfile/2018/07/19/20180719174846_854.jpg
  • /upfile/2018/08/23/20180823222826_131.jpg
  • /upfile/2018/08/23/20180823222907_933.jpg
  • /upfile/2018/08/23/20180823222946_101.jpg
  • /upfile/2018/08/23/20180823223015_649.jpg

Секоја самостојна тешки Хетеро Дел Фаза корален е единствен, цврсти алуминиумски панел кој ги поврзува со змија тркачи, агол делови и порти да се создаде безбедна фаза бариера линија. Овие панели, исто така, се свитка за лесен транспорт и складирање.

Опис
Должина на 40 "
Ширина 49 "
Висина 45 "
Тежина 68 lbs
материјал Алуминиум / челик
боја Сребрена / црна
Успешен случај

Испраќам барање

Totop
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!