Насловна » производи » Модуларен штанд » Постројки и греди

Октанорм Шел Шема Постројка Екструзија 40mm

  • /img/octanorm_aluminum_upright_extrusion_40mm-47.jpg
  • /upfile/2018/07/16/20180716151440_671.jpg
  • /upfile/2018/07/16/20180716151448_669.jpg
  • /upfile/2018/07/16/20180716151510_123.jpg

Алуминиум

Позиции 4

длабочина на жлебот 7 mm

6100 mm долга

Достапни завршници

Мет елоксирани, сребро

Полиран, елоксиран, сребро

Опис
материјал Алуминиумска легура 6061-T5
Дебелина 2mm
Ширина 40mm
Висина 40mm
Тежина 1.05kg / m
Пакување единица 10
спецификации

Успешен случај

Испраќам барање

Totop
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!