Насловна » производи » Модуларен штанд » Шел шемата стои

Октанорма Стандардна школка шема Бут 3x3

  • /img/octanorm_standard_shell_scheme_booth_3x3-56.jpg
  • /upfile/2018/10/17/20181017163626_733.jpg
  • /upfile/2018/10/17/20181017163640_408.jpg
  • /upfile/2018/10/17/20181017170637_930.jpg
  • /upfile/2018/10/17/20181017170652_697.jpg
  • /upfile/2018/10/17/20181017170907_707.jpg
  • /upfile/2018/10/17/20181017172126_218.jpg
  • /upfile/2018/10/17/20181017172136_800.jpg
  • /upfile/2018/10/17/20181017172212_599.jpg

Стандардна спецификација на штандот

1 постави штанд: 3mW 3mL x x 2.5mH (1 страна отворено)

- 2480mm пол со прилагодлива нога - 10 парчиња

- 2930mm x 50mm зрак со брави - 2 парчиња

- 950mm x 50mm зрак со брави - 18 парчиња

- 965mm x 2415mm x 3.6мм ПВЦ панел - 9 парче

- 235mm x 2945mm x 3.6mm ПВЦ панел - 1 компјутер

Детали за пакет

-0.2CBM / комплет

-90kg / set

Опис

материјал

6063 алуминиумска легура

Температура T3-T8
големина 3mx3m
2mx2m, 3mx2m, 3mx6m, 6mx9m......or as customers' requirement

Алуминиумски греди

40 / 50 / 70mm

Вол панели

3.6mm PVC, 4mm MDF, carpet panel

боја

Сребрена / бела / црна / црвена / сина

Достапни бои

Alloy anodized/power coated

функција easy assemble, can be assembled into different size as request
eco-friendly and cost-effective, can be repeated used

апликација

Саем / фер / настан

спецификации

Octanorm shell scheme booth will include:

1. 8 начин исправена екструзија

2. Алуминиум зрак

3. Панели за изложба

4. Тензија брава

5. Прилагодлива нога

6 Други додатоци: изложбен килим, електрика и осветлување, канти за отпадоци итн.

Опис на видео

Успешен случај

Испраќам барање

Totop
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!