Насловна » производи » Изложба Мебел » Чаир и столче

Стилски гас лифт Бар Чаир Врти столици за изложба

  • /img/stylish_gas_lift_bar_chair_swivel_stools_for_exhibition.jpg
  • /upfile/2018/07/18/20180718234533_303.jpg

• Сјајна завршница
• 360 степен на вртење
• Хром база и подножје
• Современ стилски дизајн
• Гасни лифтови за подесување на висина
• Удобно дизајнирано седиште

Опис
големина 35cmL * 40cmW * 12cmH
Прилагодлива висина 60-80cm
боја Црвено, бело, црно, кафе
Основен дијаметар 38.5cm
Тежина 6.0kg

Испраќам барање

Totop
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!