Насловна » производи » Модуларен штанд » Затегнувачки брави

Трговија Прикажи Стандардна за задржување на затегнуваoе на железо

  • /img/trade_show_tension_lock_for_beam_extrusion.jpg

челик

Капацитет за полнење на 200kgs

За сите зраци од ширење со комора за заклучување 21 x 12 mm

Опис
Должина на 68mm
Ширина 21mm
Висина 13mm
Тежина 0.054kg
Пакување единица 20pcs / внатрешна картонска кутија; 500pcs / надворешна картонска кутија
спецификации

Испраќам барање

Totop
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!